על האולם

"שיבולים" – המילה הזו הזכירה לנו חקלאות ואת חג השבועות! היום למילה "שיבולים" ישנה משמעות נוספת והיא "שיבולים אירועים"- השף אבי כהן! שיבולים אירועים מתהדר במנות שף מובילות ומגוונות – לפי טעמו של הלקוח!

אולם אירועים בשרון

שיבולים אירועים מקום מושלם ומנצח לחגוג את ה אירוע שלכם! בר/בת מצווה, בריתות, פידיון הבן, חינות, חתונות אינטימיות, ימי הולדת, כנסים ועוד…… אולם האירועים נפתח לפני כ- 7 שנים לאחר שנים של אירוח אנשים במסעדות ובקייטרינג. האולם לא הפסיק להתחדש אפילו לא לרגע מיום פתיחתו – התחדשות קולינרית והתחדשות במראה החיצוני של המקום. היום האולם שלנו מעוצב בעיצוב חדשני –קלאסי , עיצוב ששומר על האינטימיות של המקום. כמה  פרטים חשובים שאתם צריכים לדעת על האולם:

  • האולם מכיל אירועים עד 280 איש .
  • האולם כשר בהשגחת הרבנות נתניה
  • האולם נגיש לנכים
  • חניה בשפע

אנחנו יודעים שהבחירה היום באולם הינה בחירה לא קלה! אנו עושים הכל על מנת להקל עליכם את הבחירה! בשיבולים אירועים תקבלו את הטוב ביותר, הטרי ביותר, האיכותי ביותר מבלי להתפשר!! שיבולים אירועים מפורסמת מאוד מאוד ב"אורחים חוזרים"! אלו אנשים שחגגו אצלנו אירועים רבים ותמיד הם חוזרים על אותו משפט – "סומכים עליכם" כן, זוהי גם הבקשה שלנו "תסמכו אלינו"! אנו נקשיב לכם וניתן לכם את האירוע שעליו חלמתם על מגש של מקצועניות ,איכות ואדיבות!

אנו מזמינים אותך לבוא ולהנות מפגישה על כוס קפה עם השף והבעלים – אבי כהן והצטרפו גם אתם למשפחת שיבולים

שיבולים - אולם אירועים בנתניה